JSM COLOR Kryt s držákem Oppo Find N2 Flip COLORFUL RHOMBUS

Pestrobarevná kolekce ochranných krytů pro Váš Oppo Find N2 Flip . Plastové kryty pokryté vrstvou syntetické kůže ozdobí Váš chytrý telefon a zároveň jej chrání před poškozením a znečištěním. Praktický držák na zadní straně Vám usnadní manipulaci s mobilem. Vyberte si ochranný kryt, který je lehký, nepřidává příliš na tloušťce chytrý telefon a je příjemný na dotek.

Pestrobarevná kolekce ochranných krytů pro Váš Oppo Find N2 Flip . Plastové kryty pokryté vrstvou syntetické kůže ozdobí Váš chytrý telefon a zároveň jej chrání před poškozením a znečištěním. Praktický držák na zadní straně vám usnadní manipulaci s mobilem. Vyberte si ochranný kryt, který je lehký, nepřidává příliš na tloušťce chytrý telefon a je příjemný na dotek.

• určen pro Oppo Find N2 Flip

• vyroben z plastu a syntetické kůže

• praktický držák

• pestrobarevný design