GKK NIKKI Kryt s držákem Samsung Galaxy Z Flip 4 5G bordó

Elegantní ochranný kryt potažený syntetickou kůží pro Váš Samsung Galaxy Z Flip 4 5G . Precizní zpracování krytu za pomoci dvou různých materiálů: pevného plastu a jemné syntetické kůže, se postará o spolehlivou ochranu Vašeho chytrého telefonu před poškozením a znečištěním. Kryt navíc disponuje držákem a zabudovaným sklem, které chrání před škrábanci a nečistotami vnější displej chytrého telefonu. Dopřejte Vašemu chytrému telefonu prvotřídní ochranu a elegantní design!

• určen pro Samsung Galaxy Z Flip 4 5G

• vyroben z plastu a syntetické kůže

• praktický držák

• zabudované sklo chrání vnější displej