BRAVE Obal s držákem pro Infinix Hot 20i zelený

Extra odolné pouzdro určené pro Váš Infinix Hot 20i. Pouzdro je vyrobeno z kombinace materiálů - plast a TPU . TPU je materiál podobný silikonu je však pevnější a odolnější, přičemž si stále zachovává svou flexibilitu. Právě TPU materiál obepíná tělo telefonu a absorbuje otřesy při pádu. Plastová záda zároveň dodává pouzdru pevnost, a poskytuje tak perfektní ochranu chytrého telefonu. Výhodou tohoto pouzdra je kovový prvek na zadní straně, který slouží jako stojan pro váš mobilní telefon.

Extraodolné puzdro určené pre Váš Infinix Hot 20i. Puzdro je vyrobené z kombinácie materiálov - plast a TPU. TPU je materiál podobný silikónu je však pevnejší a odolnejší pričom si stále zachováva svoju flexibilitu. Práve TPU materiál obopína telo telefónu a absorbuje otrasy pri páde. Plastová zadná časť zároveň dodáva puzdru pevnosť, a poskytuje tak perfektnú ochranu smartfónu. Výhodou tohto puzdra je kovový prvok na zadnej strane, ktorý slúži ako stojan pre Váš mobilný telefón.

• určený pre Infinix Hot 20i

• ochrana smartfónu pred poškodením

• kombinácia kvalitných materiálov - TPU a plast

• držiak na zadnej strane