JEWEL Kryt s držákem Samsung Galaxy S21 5G modrý

Ochranný kryt s držákem určený pro Váš Samsung Galaxy S21 5G . Kryt je vyroben z TPU a chrání smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami. Navíc je kryt doplněn o zlatý držák ve stylu prstenu, který je nejen praktickým, ale i elegantním doplňkem. Díky držáku Vám smartphone z ruky nevyklouzne a použít jej můžete i při sledování filmů či videí. Stylová mramorová potisk a zlatý držák zdobený kamínky tvoří perfektní kombinaci a udělají z Vašeho smartphonu módní doplněk.

JEWEL Kryt s držákem Samsung Galaxy S21 5G modrý

• určený pro Samsung Galaxy S21 5G

• držák ve stylu prstenu

• pohodlné sledování filmů a videí