UBN-46 Univerzální držák na mobilní telefon černý

Univerzální držák pro všechny mobilní telefony a většinu digitálních produktů s úhlopříčkou od 3.5 do 6.3 ". Délka držáku je nastavitelná od 90cm až do 130 cm. Díky pružnému ramenu je možné otočení o 360 stupňů. Držák můžete jednoduše připevnit kdekoliv chcete, na každém stole, posteli, židli nebo stolku aniž byste ho poškodili. Jednoduchá instalace zaručuje pohodlné používání.

UBN-46 Univerzální držák na mobilní telefon černý

• pro všechny mobilní telefony s úhlopříčkou 3.5 - 6.3 "

• nastavitelná délka

• otočení o 360 stupňů