MULTI Ochranný kryt s držákem Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro zelený

Pokud hledáte praktický ochranný kryt, který nejen ochrání Váš smartphone před poškozením, ale bude sloužit i jako stojan při sledování videí, MULTI kryt je ta správná volba pro Váš Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro . Díky použitému silikonu se kryt neklouže a je příjemný na dotek. Praktický držák s magnetem využijete při manipulaci s mobilem, ale i jako stojan při sledování filmů a videí. Tento ochranný kryt dodá Vašemu smartphonu nový vzhled a zároveň ho ochrání při pádech. Zazařte s novým krytem, stačí si vybrat z naší široké nabídky barev.

MULTI Ochranný kryt s držákem Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro zelený

• vyroben ze silikonu

• držák pro bezpečné používání

• stojan pro pohodlné sledování filmů a videí