WOZINSKY WCH04 Držák na mobil do auta černý

Držák na mobil značky WOZINSKY je skvělá volba pokud hledáte jednoduchý držák do auta. Držák je vyroben z kombinace plastu a silikonu, který má protiskluzové vlastnosti a zabraňuje poškrábání telefonu. Držák stačí upevnit do ventilace vašeho automobilu, nastavit úhel, který potřebujete a můžete vyrazit na cesty. Mobil díky držáku zůstane v bezpečí na svém místě i během svižnější jízdy. Telefon můžete nabíjet, aniž byste jej museli vytahovat z držáku.

WOZINSKY WCH04 Držák na mobil do auta černý

• určen pro všechny telefony o šířce 70 - 85mm

• kombinace plastu a silikonu

• držák do ventilace auta