ART HOLD Ochranný kryt Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s GREY

ART HOLD ochranný kryt je díky kombinaci pevného polykarbonátu a flexibilního TPU ideální ochranou pro Váš Samsung Galaxy A52/A52 5G /A52s. Kryt perfektně sedne na telefon a Váš chytrý telefon chrání před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Precizní výřezy na všechny potřebné konektory a porty jsou samozřejmostí. Kryt je příjemný na dotek, neklouže a nachází se na něm držák, který můžete použít jako stojan.

• kryt určený pro Samsung Galaxy A52/A52 5G /A52s

• kombinace kvalitních materiálů - plast a TPU

• ochrana chytrého telefonu před poškozením při každodenní manipulaci

• držák na zadní straně