WOZINSKY WBHBK4 Držák mobilu na kolo černý

Univerzální držák mobilního telefonu na kolo, který spolehlivě udrží Váš telefon i během rychlé jízdy. výhodou je velmi jednoduchá instalace. Držák se upevní na rám kola, zašroubuje pomocí šroubů a můžete vyrazit. Je vyroben z kvalitního hliníku, přičemž části, kde je umístěn telefon jsou vyrobeny z pryže a tak zabrání poškození telefonu. Držák je vhodný pro rámy o průměru 17 – 38 mm a pro telefony s úhlopříčkou 4,7 – 6,8 palců. Další výhodou je možnost otáčet držák v kterémkoli směru a tak si můžete telefon natočit dle Vaší preference.

WOZINSKY WBHBK4 Držák mobilu na kolo černý

• jednoduchá instalace

• pro rámy o průměru 17 - 38 mm
  • zajištění naprosté stability telefonu