PULUZ B5 Univerzální stativ pro mobil / fotoaparát

Special Price 861 Kč Regular Price 942 Kč
Kvalitní stativ který eliminuje jakékoli třesení během natáčení nebo fotografování. Stabilitu stativu zajišťuje trojnožka a lze jej rozložit ve velkém rozmezí od 55 cm až do 139 cm. Je vhodný pro jakékoli akce, na sport či jen na běžné focení. Stativ lze libovolně otáčet a také naklonit až do 90 stupňů a tak si můžete zvolit ten pravý úhel pro vaše fotografie či videa. Je vyroben z hliníku, takže je pevný, ale zároveň není příliš těžký.

PULUZ B5 Univerzální stativ pro mobil / fotoaparát

• vyroben z kvalitního hliníku

• součástí balení je také držák na mobil

• stabilita díky trojnožce