RING Obal s držákem pro Xiaomi Poco F4 GT stříbrný

Extra odolné pouzdro určené pro Váš Xiaomi Poco F4 GT. Pouzdro je vyrobeno z kombinace materiálů - plast a TPU . TPU je materiál podobný silikonu je však pevnější a odolnější, přičemž si stále zachovává svou flexibilitu. Právě TPU materiál obepíná tělo telefonu a absorbuje otřesy při pádu. Plastová záď zároveň dodává pouzdru pevnost, a poskytuje tak perfektní ochranu chytrého telefonu. Výhodou tohoto pouzdra je kovový prstenec na zadní straně, který slouží jako stojan.

• určen pro Xiaomi Poco F4 GT

• ochrana chytrého telefonu před poškozením

• kombinace kvalitních materiálů - TPU a plast

• obal je příjemný na dotek a neklouže