MSmobil.cz - příslušenství pro mobilní telefony
  1. Domů
  2. Displeje
  3. Apple REFURBISHED – Repasovaný original OLED displej iPhone 11 Pro Max

Apple REFURBISHED – Repasovaný original OLED displej iPhone 11 Pro Max

Tento neodolatelný výrobek Apple REFURBISHED - Repasovaný original OLED displej iPhone 11 Pro Max od populární značky Apple je dostupný právě zde extra výhodně. Výhodně za skvělou cenu 3 499 Kč.
Apple REFURBISHED - Repasovaný original OLED displej iPhone 11 Pro Max
Ověřit dostupnost
Značka: Apple
3 499

Popis
Jde o originální náhradní díl kompatibilní s iPhone 11 Pro Max.
Co potřebujete vědět o originálním displeji?
repasovaný displej = original OLED displej + original flex + náhradní přední sklo

Original quality – renovovaný originál displej s novým touch screen – předním sklem. Zřejmě se ptáte, proč jde o renovovaný kus. Má to jen jediný důvod. Společnost Apple se nezabývá distribucí displejů. A tak, pokud chce zákazník original je potřebný repas původního displeje, který byl použit při výrobě. Renovovaný displej má všechny vlastnosti původního originálu, na který jste zvyklí. Jeho cena je v porovnání s OEM displeji vyšší.
 
Má však výhody:

nižší riziko poškození pádem
větší pozorovací úhly
vyšší jas oproti OEM verzi

 
Originál renovované displeje doporučujeme hlavně zákazníkům s předpokladem, že si plánují iPhone nechat déle. Ze smartphonu dostanou maximální výkon.
 
 
“Rychlost dodání, kvalita produktu a férová cena jsou pro nás prioritou.“
 
Ti, kteří nás znáte jistě víte, že dbáme na kvalitu náhradních dílů, a proto dohlížíme na provedení a kvalitu displejů již v počáteční fázi výroby. Displeje následně po výrobě podléhají náročnému testování, při kterém se vyloučí všechny potencionální chyby, a vám doručíme plně funkční, otestovaný díl.
 
1. fáze: testování ihned po výrobě, kde robot a následně lidský faktor zkontroluje kompletní funkčnost displeje, jeho senzitivitu, dotek, barvy, kontrast au ostatních značek i 3D touch.
 
 

 

 

 

 
 
2. fáze: v distribučním centru, kde je testují technici před expedicí k nám na interní sklad.
 

 
3. fáze: testování displejů našim týmem specializovaných odborníků, kteří displej důkladně prověří, zkontrolují jeho plnou funkčnost a následně může jít k vám a vašim zákazníkům, jelikož většina zákazníků nakupujících displeje a ostatní náhradní díly jsou servisní technici, kteří chtějí předat telefon svým zákazníkům v perfektní kvalitě.
 
 

 

 
4. fáze: testování provádíte Vy, přímo na vašem zařízení. Tato fáze je nejdůležitější, aby se předešlo problémům spojených s reklamací displeje.
 

Po doručení náhradního dílu pečlivě zkontrolujte, zda nedošlo k poškození během přepravy, a o případném poškození nás neprodleně kontaktujte do 24h od přijetí zásilky.
Instalaci náhradního dílu by měla provádět kvalifikovaná osoba nebo odbroný servis.
Před instalací dílu vyzkoušejte funkcionalitu s vaším zařízením připojením kontaktů na matiční desku.
Je důležité důkladně otestovat displej před osazením (přehnutím a založením flex kabelů), resp. před nalepením.
Dávejte pozor na křehké komponenty, zejména na konektory a flex kabel, protože na použitý a instalovaný díl se záruka nevztahuje!
Otestujte jestli vám vyhovuje kontrast barev, jas, podsvícení a zejména senzitivita v každém bodě displeje.
Některé displeje pro operační systém Android nepodporují otisk prstu na displeji. Prosím zkontrolujte si před instalací, zda vám daný díl vyhovuje, i když nebude podporovat danou funkci. Otisk prstu podporují pouze original displeje přímo od výrobce s označením Service Pack.
Displej před expedicí k vám podléhá testování přímo po výrobě a také v našem expedičním centru těsně před odesláním. Kontrolujeme kompletní funkčnost displeje, a zaručujeme se, že expedujeme plně funkční otestovaný díl.
Většina displejů pro novější modely vyžaduje dodatečné programování ještě před instalací, jinak není zachována jejich plná funkcionalita.
V případě, že se rozhodnete displej instalovat, přebíráte 100% odpovědnost za škody způsobené neodbornou manipulací.
Výměnu displeje doporučujeme svěřit autorizovanému servisu.

Doporučujeme vám poslat zařízení přímo k nám.
Oprava Vašeho zařízení je po důkladné analýze a konzultaci realizována servisním oddělením s důrazem na co nejvyšší kvalitu realizované opravy k Vaší spokojenosti.Naše servisní oddělení se v každém případě bude snažit opravit Vaše zařízení dle Vašeho požadavku, případně prodiskutovat jednotlivé kroky poskytnutím relevantních údajů spojených s opravou, tak aby byla cena realizované opravy úměrná v poměru ceny samotného zařízení a oprava by se vám vyplatila.V případě dotazů nás kontaktujte telefonicky na tel.č. 776 566 908 nebo emailem emobilshop@emobilshop.cz
 

 
Pokud se rozhodnete opravit si telefon sám, tak vám nabízíme servisní nástroje potřebné pro výměnu náhradního dílu ZDE
 
Nejčastěji si zákazníci dokupují lepidlo určené pro elektroniku, které budete potřebovat při výměně, které naleznete ZDE
 
Displeje doporučujeme ochránit ochranným sklem nebo hydrogel fólií.
Předem děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na objednávku!
 
emobilshop
Buy.Smile.Repeat