MSmobil.cz - příslušenství pro mobilní telefony

MARSHALL Acton II reproduktor černý

Velmi oblíbený produkt MARSHALL Acton II reproduktor černý od značky s dlouholetou tradicí Marshall pohodlně získáte tady teď právě napořád výhodně. Aktuálně v akci od 5 190 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: Marshall

MARSHALL Acton II reproduktor černý
Pokud jsi stejně jako my fanouškem retro stylu, pak si bluetooth reproduktor Marshall Acton II velmi rychle zamiluješ. Jeho vzhled je prostě top. Opravdovej repro-retro frajer, kterej ve svých kompaktních rozměrech ukrývá pořádný sonický tornádo. V jeho střevech bys našel extra silný zesilovače třídy D, který znásobují výkon tweeterů a subwooferu. Výsledkem je silný zvuk ve špičkový kvalitě, který se na tebe valí z malýho těla reproduktoru Marshall. A co víc, tenhle zvuk si můžeš krásně upravit přesně dle tvejch preferencí. Na horním panelu reproduktoru totiž najdeš 3 kolečka s parádním retro vzhledem, kterejma můžeš upravovat hlasitost, basovou intenzitu či výšky. Přes retro vzhled samozřejmě rovnou zapomeň na nějaký kabely. Díky Bluetooth 5.0 si k reproduktoru bezdrátově připojíš, co jen budeš chtít. Ani při vzdálenosti 10 metrů od repráku stále nebudeš mít s připojením problém. A co teprve funkce multi-host. Díky ní přes Bluetooth připojíš k repráku klidně 2 zařízení najednou a následně mezi nima pohodlně přepínáš. Připoj třeba televizi a mobil či notebook a mobil a poslouchej přesně to, na co máš zrovna náladu. Žádný odpojování a připojování, žádný trable.

TAKŽE POLOPATĚ

Domácí bezdrátový reproduktor k mobilu, tabletu či notebooku v černé barvě.
Retro vzhled a knoflíkové ovládání.
Zvuk špičkový kvality s nastavitelnými basy a výškami.
Výkon 30 W.
Frekvence 50-20 000 Hz.
Bluetooth 5.0 s dosahem až 10 metrů.
S konektorem pro jack 3,5 mm.
Kompaktní design.
Funkce multi-host pro současné připojení 2 zařízení přes Bluetooth.
Podpora aplikace Marshall Bluetooth.
Napájení přes síťový kabel – nepřenosný domácí reproduktor.
Rozměry 26 x 16 x 15 cm (Š x V x H).
Hmotnost 2,9 kg.

S ČÍM SI TO SEDNE?
Tenhle starej maršál je pěkně mazanej. Rozumí si skoro s čímkoli. Samozřejmostí je připojení čehokoli, co má Bluetooth. Pokud k němu chceš připojit nějakou předpotopnou krabici, která Bluetooth nemá, i s tím si hravě díky audio konektoru pro jack 3,5 mm poradí. Reproduktor proto není problém připojit například k:

Chytrým, ale i starším telefonům.
Chytrým hodinkám.
Tabletům.
Notebookům.
Chytrým, ale i starším televizím.
Herním konzolám.

Při připojení nějakýho starýho krámu ale nezapomeň na to, že k propojení budeš potřebovat taky oboustranný jack 3,5 mm kabel.

DOMÁCÍ KLASIKA
Tento starej maršál sice má síly na rozdávání, přesto je to takovej domased, kterej má rád svou pohodu. Už jeho vzhled ho předurčuje k domácímu pohodovému poslechu muziky u večerního krbu. Pokud to však bude třeba, klidně rozjede pořádný bomby a podrží tě i na pořádný domácí party. Doma to má prostě nejradši. Venku ho raději netahej, rozhodně nepatří mezi přenosné reproduktory. Napájení je řešeno síťovým kabelem, proto k akci potřebuje stálý přísun čerstvý energie ze zásuvky. Navíc se jako správnej starej maršál ze středověku nerad koupe, protože není nijak voděodolný. Na nějaký outdooorový akce s ním proto rovnou zapomeň. Pokud však hledáš domácí reproduktor k televizi, mobilu či notebooku s kvalitním a našlapaným zvukem, pak je tento maršál naprosto bezkonkurenční.
ŠIROKÉ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
Pokud tento repro-retro frajer vyniká i v něčem dalším kromě vzhledu, pak jsou to široké možnosti jeho připojení k různým zařízením. Spáruješ si ho s čímkoli, co má Bluetooth a okamžitě si jedeš na vlně svý oblíbený muziky. Díky funkci multi-host k němu můžeš připojit i 2 zařízení současně a následně mezi nimi pohodlně přepínat. Klidně si tak doma připoj k reproduktoru třeba televizi a telefon současně a pak pouštěj třeba starý fláky ze Spotify. Až jich budeš mít plný zuby, přepni reprák na televizi a pusť si svůj oblíbenej film či seriál. Totální pohoda. Zdroj zvuku může být od repráku vzdálen až 10 metrů a audio bude stále plynulý i kvalitní. Další možnosti připojení pak nabízí konektor typu jack 3,5 mm. Díky němu si k repráku připojí svou předpotopnou televizi i tvoje babča. Podstatný je, aby ta bedna měla taky zdířku na jack 3,5 mm, nic dalšího nepotřebuješ. Ozvučení jako prase, konečně ten film uslyší i hluchej děda.

CO TI PŘIJDE?
Nádherný bezdrátový reproduktor Marshall Acton II v retro stylu, síťovej kabel k jeho napájení + pár chytrejch keců v uživatelský příručce.
KOUZELNÁ KRABIČKA
Krabice Marshall bude možná trošku větší, než jsi u nás zvyklej, tak se nelekni. Z líbivýho designu v šedý barvě jí to ale nic neubírá.
MOHLO BY SE HODIT
Bezdrátovej reprák už máš, v správný výbavě pořádnýho hudebního maniaka ale nesmí chybět ani pořádně nadupaná bezdrátová sluchátka. Třeba na Samsung Galaxy Buds2 Pro budeš jen valit bulvy od úžasu. Absolutně topovej zvuk a spousta prémiovejch funkcí.

NEBO NĚCO JINÝHO?
Pokud hledáš spíše přenosnýho kamaráda na venkovní party, kterej