MSmobil.cz - příslušenství pro mobilní telefony

NITRO Case Samsung Galaxy A13 4G černý

Unikátní a oblíbený výrobek NITRO Case Samsung Galaxy A13 4G černý od top značky Emobilshop k dostání aktuálně na našich stránkách napořád výhodně! Nyní získáte od 299 Kč.
NITRO Case  Samsung Galaxy A13 4G černý

Hybridní pouzdro Nitro s pancéřovaným designem zaručuje plnou ochranu telefonu v různých situacích. Vestavěný kroužek, jehož magnetizovaný povrch dobře funguje s magnetickými držáky do auta, umožňuje bezpečnější držení zařízení a slouží také jako stojánek pro sledování filmů.Ozbrojený vzhled pouzdra Nitro, udržovaný v temné estetice, jistě osloví lidi, kteří mají rádi vojenský design. Magnetický kroužek zabudovaný v zadní části pouzdra usnadňuje držení telefonu a zabraňuje vyklouznutí z ruky a lze jej použít jako stojánek při sledování filmů. Tato rukojeť funguje dobře s magnetickými držáky do auta. Kryt Nitro vám pomůže postarat se o bezpečnost vašeho smartphonu a zabránit poškození při pádu z výšky nebo poškrábání v důsledku častého používání. Protinárazový TPU materiál a odolný PC tvoří kombinaci, která zaručuje nejen vysokou ochranu, ale také dlouhodobou odolnost. Vnitřek polstrování pouzdra chrání smartphone před poškrábáním a rozděluje sílu nárazu tak, aby telefon zůstal nezraněn. Jeho pevné okraje s výřezy pro porty mají zesílené okraje, takže si můžete být jisti, že zařízení zůstane zakryté ze všech stran.Materiál: TPU + PCObrázek je ilustrační. Produkt vám bude dodán přesně na váš model telefonu uveden v názvu produktu.