3D Ochranné tvrzdené sklo – Xiaomi Redmi 10

Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem!... více informací »
3D Ochranné tvrzdené sklo - Xiaomi Redmi 10
Značka: Xiaomi
199 Kč
Více informací
Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem!...

Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem! Průsvitné tvrzené sklo je potaženo zespodu tenkou silikonovou vrstvou pro snadné aplikování a dokonalé přichycení na povrch displeje. Je odolné vůči poškrábání ostrými předměty jako nože, klíče a pod. Vrchní vrstva je odolná proti otiskům prstů a snadno se stírá. + Nejtenčí ochranné sklo na trhu + nezkresluje displej + Dokonalá ochrana displeje před poškozením + Speciální vytvrzené sklo odolné vůči nárazomObsah balení: – ochranné sklo- Utěrka z mikrovlákna- nálepka na odstranění prachu
Zcela unikátní výrobek 3D Ochranné tvrzdené sklo – Xiaomi Redmi 10 máte možnost pořídit nyní na našich stránkách zařazený v sekci ochranná skla. Máme pro vás ostatní produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu!

Levný výrobek 3D Ochranné tvrzdené sklo - Xiaomi Redmi 10 od značky se skvělou pověstí Xiaomi jednoduše naleznete momentálně v naši nabídce v bezva akci. Cena již od 199 Kč.