3MK ARC Huawei Band 4 Pro

Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla... více informací »
3MK ARC Huawei Band 4 Pro
Značka: Krytárna
439 Kč
Více informací
Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla...

Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla a filmových chrániče. Dokonalá transparentnost Plain a jasná struktura umožňuje barvy na obrazovce v pravém reprezentace. Self-Heal ™ vzhledem k paměti materiálu a Self-Heal ™ kvalitu, ARC fólie selfheals vyvinula všechny škrábance. Perfektní dotyk reagovat ARC poskytuje prstu dokonale hladký skluz a plnou citlivost dotykové obrazovky. Polopropustná struktura ARC Dělá všechny viditelné vzduchové bubliny zmizí do 48 hodin. Usnadňuje snadná instalace Nová metoda instalace je tak snadné, že ‚můžete nainstalovat sami. Souprava obsahuje: oni ARC ™ (vpředu) mokrá čistící hadřík čištění suchý hadřík Anti-Bubble Card ™
Tento akční a ve slevě produkt 3MK ARC Huawei Band máte možnost získat právě teď tady u nás zařazený v rubrice kryty a tvrzenná skla! Nyní najdete akční zboží z této sekce ve výhodné akci. Přední dodavatel Krytárna vyrábí top výrobky A to je teprve začátek!

Tento zlevněný kus 3MK ARC Huawei Band 4 Pro od top značky Krytárna snadno naleznete tady nyní ve slevě. Akční cena od 439 Kč.