3MK ARC+ Huawei P50 Pro 5G

Ochranný film pro roided obrazovku Zakřivený displej je skutečnou výzvou pro návrháře filmů a skla. Stává se, že ochranný... více informací »
3MK ARC+ Huawei P50 Pro 5G
Značka: Krytárna
459 Kč
Více informací
Ochranný film pro roided obrazovku Zakřivený displej je skutečnou výzvou pro návrháře filmů a skla. Stává se, že ochranný...

Ochranný film pro roided obrazovku Zakřivený displej je skutečnou výzvou pro návrháře filmů a skla. Stává se, že ochranný prvek odlupuje nebo se drží, což činí ochranu Weaker. Řešení? ARC + ™ Film Design platí zvláštní pozornost roounded obrazovek. Hodí se od okraje na okraj, chrání celý displej. Semi-mokré instalace Proč jsme sázeli na instalaci s instalačním gelem? Za prvé, to vše, co dosáhne dokonalého vzhledu: Film můžete snadno nainstalovat, film dodržuje dokonale do zařízení, a to i na okrajích a des se odlupovat. Během instalace můžete také snadno upravit polohu filmu na displeji. Výzkum PZH & RoHS DSCOUT ukázal, že průměrný uživatel drží telefon v ruce téměř 2,5 hodiny denně. ARC + ™ je schválen Národním institutem hygieny, který zaručuje, že je bez škodlivých látek a bezpečných pro vaše zdraví – bez ohledu na to, kolik času vykazujete na telefonu. Zatímco chráníme telefony, jsme znepokojeni planetou. ARC + ™ úspěšně absolvoval certifikaci RoHS v nezávislé laboratoři – to znamená, že je to šetrné k životnímu prostředí a splňuje přísné směrnice EU o těžkých kovech a nebezpečných látkách (včetně olova, rtuti a kadmia). Obrazovka posílená o 150%25 hodnotíte ochranu, která zvýší sílu zobrazení při zbývajících neviditelných? ARC + ™ je řešení, které splňuje obě tyto podmínky. S tloušťkou pouhých 0,17 mm a strengengenování obrazovky až o 150%25, nebudete bát škrábanců a dopadů. Perfektní průhlednost se bojíte, že se po instalaci filmu zhorší sytost barev nebo ostrosti? Není třeba! Struktura filmu zajistí, že skutečné barvy zobrazeného obsahu jsou zachovány. Film ARC ™ je zárukou dokonale reprodukovaných barev na obrazovce a dokonalou transparentnost! Self-Heal ™ jsme použili nátěr Self-Heal ™, abychom vytvořili ARC + ™ film ještě praktičtější. Film bude samo-hojit malé škrábance a poškození do 24 hodin. Ochrana poskytuje maximální pohodlí, protože se vám líbí dokonale hladký film ještě déle! Kompatibilní s čtenářem hledáte ochranu, která bude podporovat čtenář otisků prstů v telefonu? Arc + ™ je skvělou volbou: film má jednotný, hladký povrch citlivý na dotyku. Poskytuje efektivní odemknutí obrazovky a vynikající citlivost. Výjimečný komfort na dosah ruky! Sada obsahuje: 1 ks. Arc + ™ (přední) mokré čištění hadřík suchých čištění hadřík instalace gelu anti-bublina karta ™Hodně žádaný produkt 3MK ARC+ Huawei P50 Pro lze sehnat prostě tu na našich stránkách umístěný v sekci kryty a tvrzenná skla! Mrkněte na akční produkty z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu! Tento vyjímečný výrobce Krytárna dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní produkty.. Udělejte si radost. Máme toho více, podívejte se také na další prověřené zboží od značky Krytárna. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt 3MK ARC+ Huawei P50 Pro 5G od společnosti s předním postavením na trhu Krytárna jde koupit tady skutečně levně. V akci za 459 Kč.