3MK ARC SE Apple iPhone 12 Pro Max

Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla... více informací »
3MK ARC SE Apple iPhone 12 Pro Max
Značka: Krytárna
439 Kč
Více informací
Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla...

Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla a filmových chrániče. Dokonalá transparentnost Plain a jasná struktura umožňuje barvy na obrazovce v pravém reprezentace. Self-Heal ™ vzhledem k paměti materiálu a Self-Heal ™ kvalitu, ARC fólie selfheals vyvinula všechny škrábance. Perfektní dotyk reagovat ARC poskytuje prstu dokonale hladký skluz a plnou citlivost dotykové obrazovky. Polopropustná struktura ARC Dělá všechny viditelné vzduchové bubliny zmizí do 48 hodin. Usnadňuje snadná instalace Nová metoda instalace je tak snadné, že ‚můžete nainstalovat sami. Souprava obsahuje: oni ARC ™ (vpředu) mokrá čistící hadřík čištění suchý hadřík Anti-Bubble Card ™
Tento velmi oblíbený produkt 3MK ARC SE Apple lze zakoupit bezstarostně na našem webu v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla! Mrkněte na zcela nové produkty ze zmíněné kategorie za příznivou cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další prověřené kousky značky Krytárna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Krytárna má v nabídce vynikající zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Výjimečný a žádaný výrobek 3MK ARC SE Apple iPhone 12 Pro Max od populární značky Krytárna snadno najdete u nás teď opravdu levně. Nyní pořídíte jen za 439 Kč.