3MK ARC SE Huawei P40

Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla... více informací »
3MK ARC SE Huawei P40
Značka: Krytárna
439 Kč
Více informací
Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla...

Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla a filmových chrániče. Dokonalá transparentnost Plain a jasná struktura umožňuje barvy na obrazovce v pravém reprezentace. Self-Heal ™ vzhledem k paměti materiálu a Self-Heal ™ kvalitu, ARC fólie selfheals vyvinula všechny škrábance. Perfektní dotyk reagovat ARC poskytuje prstu dokonale hladký skluz a plnou citlivost dotykové obrazovky. Polopropustná struktura ARC Dělá všechny viditelné vzduchové bubliny zmizí do 48 hodin. Usnadňuje snadná instalace Nová metoda instalace je tak snadné, že ‚můžete nainstalovat sami. Souprava obsahuje: oni ARC ™ (vpředu) mokrá čistící hadřík čištění suchý hadřík Anti-Bubble Card ™ Tento oblíbený produkt 3MK ARC SE Huawei můžete nakoupit zrovna tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla! Najděte si zcela nové výrobky z naší kategorie za zcela nejnižší cenu. Oblíbený dodavatel Krytárna vám představuje kvalitní zboží. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte také na další produkty od značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Akční produkt 3MK ARC SE Huawei P40 originál od značky Krytárna seženete nyní ve slevě! Cena již od 439 Kč.