3MK ARC SE Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla... více informací »
3MK ARC SE Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Značka: Krytárna
439 Kč
Více informací
Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla...

Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla a filmových chrániče. Dokonalá transparentnost Plain a jasná struktura umožňuje barvy na obrazovce v pravém reprezentace. Self-Heal ™ vzhledem k paměti materiálu a Self-Heal ™ kvalitu, ARC fólie selfheals vyvinula všechny škrábance. Perfektní dotyk reagovat ARC poskytuje prstu dokonale hladký skluz a plnou citlivost dotykové obrazovky. Polopropustná struktura ARC Dělá všechny viditelné vzduchové bubliny zmizí do 48 hodin. Usnadňuje snadná instalace Nová metoda instalace je tak snadné, že ‚můžete nainstalovat sami. Souprava obsahuje: oni ARC ™ (vpředu) mokrá čistící hadřík čištění suchý hadřík Anti-Bubble Card ™ Akční produkt můžete sehnat bezprostředně tady na našem webu ve známé sekci kryty a tvrzenná skla. Prozkoumejte ještě jiné zboží z této populární rubriky za super peníze. Významný výrobce Krytárna pro své zákazníky prodává velmi kvalitní produkty. To ale však není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce však také více produktů od značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný výrobek 3MK ARC SE Samsung Galaxy Note 20 Ultra od top značky Krytárna můžete pořídit zrovna ve výprodejové akci! Nabídka již od 439 Kč.