3MK ARC SE Samsung Galaxy Note 20

Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla... více informací »
3MK ARC SE Samsung Galaxy Note 20
Značka: Krytárna
439 Kč
Více informací
Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla...

Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla a filmových chrániče. Dokonalá transparentnost Plain a jasná struktura umožňuje barvy na obrazovce v pravém reprezentace. Self-Heal ™ vzhledem k paměti materiálu a Self-Heal ™ kvalitu, ARC fólie selfheals vyvinula všechny škrábance. Perfektní dotyk reagovat ARC poskytuje prstu dokonale hladký skluz a plnou citlivost dotykové obrazovky. Polopropustná struktura ARC Dělá všechny viditelné vzduchové bubliny zmizí do 48 hodin. Usnadňuje snadná instalace Nová metoda instalace je tak snadné, že ‚můžete nainstalovat sami. Souprava obsahuje: oni ARC ™ (vpředu) mokrá čistící hadřík čištění suchý hadřík Anti-Bubble Card ™
Tento skvělý produkt 3MK ARC SE Samsung Galaxy lze zakoupit právě zde tu na stránkách v rubrice kryty a tvrzenná skla! Podívejte se na ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu. Populární dodavatel Krytárna poskytuje velmi kvalitní sortiment. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento levný produkt 3MK ARC SE Samsung Galaxy Note 20 od top značky Krytárna jednoduše můžete pořídit u nás právě ve výprodejové akci. Nabídka od 439 Kč.