3MK ARC Xiaomi Mi Band 5

Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla... více informací »
3MK ARC Xiaomi Mi Band 5
Značka: Krytárna
439 Kč
Více informací
Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla...

Zakřivená obrazovka? Nelze najít správné sklo chránič? ARC fólie se bude starat o obrazovku smartphonu pokrývá větší plochu než standardní skla a filmových chrániče. Dokonalá transparentnost Plain a jasná struktura umožňuje barvy na obrazovce v pravém reprezentace. Self-Heal ™ vzhledem k paměti materiálu a Self-Heal ™ kvalitu, ARC fólie selfheals vyvinula všechny škrábance. Perfektní dotyk reagovat ARC poskytuje prstu dokonale hladký skluz a plnou citlivost dotykové obrazovky. Polopropustná struktura ARC Dělá všechny viditelné vzduchové bubliny zmizí do 48 hodin. Usnadňuje snadná instalace Nová metoda instalace je tak snadné, že ‚můžete nainstalovat sami. Souprava obsahuje: oni ARC ™ (vpředu) mokrá čistící hadřík čištění suchý hadřík Anti-Bubble Card ™
Velmi prodávaný produkt 3MK ARC Xiaomi Mi Band je k dostání právě nyní tady a teď na našich stránkách v sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní můžete najít zlevněné zboží ze zmíněné kategorie za akční cenu. Přední dodavatel Krytárna pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní výrobky Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další kousky od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní kus 3MK ARC Xiaomi Mi Band 5 pocházející od značky Krytárna snadno pořídíte na našich stránkách nyní ve výprodejové akci. Nyní lze objednat jen za 439 Kč.