3MK FlexibleGlass Lite Lenovo Tab P12 Pro 12.6

menší riziko rozbití obrazovky. Flexibilníglass LITE ™ Posiluje odolnost proti obrazovce pro dopady až 200%25. zůstat v bezpečí během použití!... více informací »
3MK FlexibleGlass Lite Lenovo Tab P12 Pro 12.6
Značka: Krytárna
649 Kč
Více informací
menší riziko rozbití obrazovky. Flexibilníglass LITE ™ Posiluje odolnost proti obrazovce pro dopady až 200%25. zůstat v bezpečí během použití!...

menší riziko rozbití obrazovky. Flexibilníglass LITE ™ Posiluje odolnost proti obrazovce pro dopady až 200%25. zůstat v bezpečí během použití! flexibilníglass Lite je hybrid fólie a skla. Jeho flexibilní struktura zajišťuje plnou bezpečnost během použití. alternativa k bestselleru 3MK. Lite verze se liší od flexibilního přehledu v tvrdosti a v odolnosti proti nárazu. 100%25 Přesnost a citlivost na dotek. Flexibilníglass Lite poskytuje dojem použití skleněné obrazovky způsobené hladkým skluzem. téměř neviditelný. flexibilníglass Lite má tloušťku 0,16 mm, což zvyšuje pocit žádného další vrstvy na obrazovce. Kit obsahuje: . jeden flexibilníglass Lite ™ (front) čistící hadřík bez vlhkosti mokré čištění hadřík Záložky pro umístění polohování v ™ Štítky prachu-fix ™Diskontní produkt 3MK FlexibleGlass Lite Lenovo Tab P12 Pro je k získání ještě tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky v akci. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Podívejte se také na další prověřené zboží značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek 3MK FlexibleGlass Lite Lenovo Tab P12 Pro 12.6 od dodavatele zboží Krytárna pohodlně získáte zrovna dnes za výhodnou cenu! Nyní za akční cenu 649 Kč.