3MK FlexibleGlass Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019

Nerozbitný hybrid fólií a sklem. Testováno, certifikované, osvědčené zákazníky. FlexibleGlass Zvyšuje tvrdost obrazovky dokonce o 250%25. V... více informací »
3MK FlexibleGlass Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019
Značka: Krytárna
589 Kč
Více informací
Nerozbitný hybrid fólií a sklem. Testováno, certifikované, osvědčené zákazníky. FlexibleGlass Zvyšuje tvrdost obrazovky dokonce o 250%25. V...

Nerozbitný hybrid fólií a sklem. Testováno, certifikované, osvědčené zákazníky. FlexibleGlass Zvyšuje tvrdost obrazovky dokonce o 250%25. V případě pádu, není rozbít na malé kousky dost nebezpečné. Nejen, že je to bezva odolný, ale také ztvrdne obrazovku. Významným Tato funkce je stále k typickým křehkých a obrazovky chrániče velmi vzácné. NIH Výzkum Dscout ukázal, že průměrný uživatel drží telefon v ruce po dobu téměř 2,5 hodiny denně. FlexibleGlass ™ je schválen Národním ústavem hygieny, což zaručuje, že je prostý škodlivých látek a bezpečné místo pro své zdraví – bez ohledu na to, kolik času strávíte na telefonu. Zatímco ROHS budeme chránit telefony, jsme Obavy o planetě. FlexibleGlass ™ úspěšně prošel certifikací normou v nezávislé laboratoři – to znamená, že je šetrný k životnímu prostředí a splňuje přísné směrnice EU týkající se těžkých kovů a nebezpečných látek (včetně olova, rtuti a kadmia). Nejvyšší úroveň bezpečnosti a trvanlivosti skla vedeném jeho pružným a anti-crash struktury. Toto duo je FlexibleGlass mnohem snazší ohýbat bez škodlivých účinků na svých rukou. No-bubble nejrychlejší instalace. Fit-In ™ polohovací výstupky pomáhají instalovat chránič bez bublinek a učinit z něj dokonale nastavitelný na obrazovku. Vysoká ochrana proti poškrábání. Tvrdost obrazovky udržován na vysoké úrovni 7H zadává dalšími keramickými vrstvami, které nepřispívají k tloušťce bývalého skla. Stavebnice obsahuje: oni FlexibleGlass ™ (přední) bezvláknitou utěrka mokré čištění tkaniny proti bublina Card ™ Fit-V ™ polohovací výstupky prachu-Fix ™ etikety
Exkluzivní produkt 3MK FlexibleGlass Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 lze koupit rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla! Prozkoumejte ještě jiné kousky z této kategorie za super cenu! Náš sortiment je široký, mrkněte na další prověřené zboží od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Krytárna vám představuje skvělý sortiment. Nové kousky každý den.

Tento skvělý kus 3MK FlexibleGlass Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 od odblíbeného výrobce Krytárna snadno můžete najít u nás právě za akční cenu! Ceny od 589 Kč.