3MK HardGlass iPhone 11 6,1″

Kalené sklo ™ poskytuje nejvyšší možnou ochranu proti poškrábání. Jeho tvrdost stojí na vysoké úrovni 9H. Dát Z tohoto důvodu, i ty nejtvrdší... více informací »
3MK HardGlass iPhone 11 6
Značka: Krytárna
409 Kč
Více informací
Kalené sklo ™ poskytuje nejvyšší možnou ochranu proti poškrábání. Jeho tvrdost stojí na vysoké úrovni 9H. Dát Z tohoto důvodu, i ty nejtvrdší...

Kalené sklo ™ poskytuje nejvyšší možnou ochranu proti poškrábání. Jeho tvrdost stojí na vysoké úrovni 9H. Dát Z tohoto důvodu, i ty nejtvrdší ocelové objekty již nejsou problémem. Vysoká životnost, lemování a mimořádnými ochranné vlastnosti. To jsou účinky dlouhotrvající proces temperování. Sklo je pod jeho vlivem na 420 ° C po dobu mnoha hodin. Dodatečný oleofobní povlak na povrchu kalené sklo Max ™ má dokonale hladké klouzání prstu. To snižuje tření je minimální, takže každý dotek na obrazovce se rovná čisté radosti. A co víc, to snižuje všechnu mastnotu a šmouhy s cílem udržet čistší sklo dokonce. Nenarušené vizuální efekty a originální Zobrazené sytost barev z důvodu zcela jasně strukturu skla. Každá vrstva je pečlivě vybrána tak, aby mohla být zachována nejvyšší kvalita barev a ostrost. Perfektní dotyk reagovat zatímco Dynamic uchovávány buď hru nebo příležitostný prohlížení zpráv. To všechno kvůli přímému umístění skla na obrazovce. Žádné rozptylování mezi vámi a na obrazovce. Snadné a přesné instalace s inviscid-Sil ™. Non-sticky lepidlo nevazké zavířené-Sil ™ zastaví vzduchové bubliny zobrazování a dělá tlačí ven mnohem jednodušší. Souprava obsahuje: kalené sklo ™ sklo Anti-Bubble karty mokré čistící hadřík čištění suchým hadremTento kvalitní a levný produkt je k získání také na stránkách v populární kategorii kryty a tvrzenná skla. Nyní koupíte vyjímečné kousky ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny. Tento vyjímečný výrobce Krytárna vyrábí velmi kvalitní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte také na další kvalitní kousky od dodavatele Krytárna. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus 3MK HardGlass iPhone 11 6,1" od známého výrobce Krytárna jednoduše můžete pořídit zrovna se slevou! Právě lze objednat jen za 409 Kč.