3MK HardGlass Max Huawei P50 Pro 5G black

HARDGLASS MAX ™ poskytuje nejvyšší ochranu poškrábání. Jeho tvrdost stojí na vysoké úrovni 9h. Dosažení tohoto důvodu, ani nejtěžší ocelové... více informací »
3MK HardGlass Max Huawei P50 Pro 5G black
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
HARDGLASS MAX ™ poskytuje nejvyšší ochranu poškrábání. Jeho tvrdost stojí na vysoké úrovni 9h. Dosažení tohoto důvodu, ani nejtěžší ocelové...

HARDGLASS MAX ™ poskytuje nejvyšší ochranu poškrábání. Jeho tvrdost stojí na vysoké úrovni 9h. Dosažení tohoto důvodu, ani nejtěžší ocelové předměty již nejsou problémem. Vysoká trvanlivost, hrany a mimořádné ochranné vlastnosti. To jsou účinky dlouhodobého procesu temperování. Sklo je pod jeho vlivem v 420 ° C po mnoho hodin. Perfektní pokrytí zakřivených hran je konečně možné s HARDGLASS MAX ™. Jedná se o průlom mezi chrániči skla, hich zaměření pouze na ochranu ploché části obrazovky. Secret spočívá v používání hladkých, tak zakřivených hran, které jsou šílené v technologii 3D hran. Kombinace tloušťky 0,3 mm zaručuje další ochranu dopadu. Další oleofobický nátěr na povrchu hardphou Max ™ dokonale hladký prst klouzat. Snižuje tření na minimum, takže každý dotek obrazovky se rovná čisté radosti. A co víc, snižuje mazivo a všechny streaky, aby udržel sklo i čistší. Nerušené vizuální efekty a originální sytost zobrazených barev díky dokonale čiré struktuře skla. Každá vrstva je pečlivě vybrána, takže lze udržovat nejvyšší kvalitu barev a ostrosti. Perfektní dotek citlivý udržel buď při dynamické hře nebo příležitostné procházení zpráv. Vše kvůli přímému umístění sklo na obrazovce. Žádné rozptýlení mezi vámi a obrazovkou. Sada obsahuje: HARDGLASS MAX ™ Skleněná anti-bublina karta mokré čištění hadřík suchých čištění hadřík
Výjimečný produkt pořídíte bez problémů tu zařazený v kategorii kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete pořídit zlevněné kusy z této populární kategorie za rozumné peníze! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také více produktů značky Krytárna. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Krytárna vám poskytuje vynikající sortiment.

Žádaný kus 3MK HardGlass Max Huawei P50 Pro 5G black od známého výrobce Krytárna snadno získáte na našich stránkách teď za akční cenu. Cena již od 709 Kč.