3MK HardGlass Max Lite Apple iPhone 12/12 Pro černá

Nejvyšší odolnost proti poškrábání. Kalené sklo Max Lite ™ se sílou 9H dělá i ostré předměty neškodné do telefonu. Vysoká životnost,... více informací »
3MK HardGlass Max Lite Apple iPhone 12/12 Pro černá
Značka: Krytárna
589 Kč
Více informací
Nejvyšší odolnost proti poškrábání. Kalené sklo Max Lite ™ se sílou 9H dělá i ostré předměty neškodné do telefonu. Vysoká životnost,...

Nejvyšší odolnost proti poškrábání. Kalené sklo Max Lite ™ se sílou 9H dělá i ostré předměty neškodné do telefonu. Vysoká životnost, úprava a mimořádné vlastnosti ochrany jsou výsledkem skla temperačního procesu. Sklo je tepelně zpracována tak, aby více než 400 stupňů Celsia po mnoho hodin. Perfektní záchyt zakřivených hran je konečně možné kalené sklo Max Lite ™. Jedná se o průlom mezi tvrzeného skla chrániče, hich se zaměřují pouze na ochranu ploché části obrazovky. Snadná a přesná instalace. Inviscid-Sil ™ chatrné bez lepidla rovnoměrné přilnutí a pomáhá tlačit případné bubliny ven. Dodatečný oleofobní povlak na povrchu kalené sklo Max Lite ™ má dokonale hladké klouzání prstu. To snižuje tření je minimální, takže každý dotek na obrazovce se rovná čisté radosti. A co víc, to snižuje všechnu mastnotu a šmouhy s cílem udržet čistší sklo dokonce. Nenarušené vizuální efekty a originální Zobrazené sytost barev z důvodu zcela jasně strukturu skla. Každá vrstva je pečlivě vybrána tak, aby mohla být zachována nejvyšší kvalita barev a ostrost. Kalené sklo Max ™ reguluje přesně na původní barevnosti na přední straně přístroje. Je k dispozici v univerzálních barevných variantách. Navíc, pokud je to žádoucí, můžete využít příležitosti a změnit původní zbarvení přední straně. Souprava obsahuje: kalené sklo sklo Max Lite ™ Anti-Bubble karty mokré čištění čistící hadřík suchý hadřík
Oblíbený produkt máte možnost najít prostě na stránkách v populární sekci kryty a tvrzenná skla! Vyberte si jiné zboží z této oblíbené rubriky za outletovou cenu! Přední výrobce Krytárna vás a vaše blízké obohatí o skvělý sortiment A to ještě není vše. To však není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také další produkty od značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Vynikající kus 3MK HardGlass Max Lite Apple iPhone 12/12 Pro černá od top výrobce Krytárna snadno získáte na našich stránkách teď právě opravdu výhodně! Teď za akční cenu 589 Kč.