3MK HardGlass Max Lite Apple iPhone 12 Pro Max black

Nejvyšší odolnost proti poškrábání. Kalené sklo Max Lite ™ se sílou 9H dělá i ostré předměty neškodné do telefonu. Vysoká životnost,... více informací »
3MK HardGlass Max Lite Apple iPhone 12 Pro Max black
Značka: Krytárna
589 Kč
Více informací
Nejvyšší odolnost proti poškrábání. Kalené sklo Max Lite ™ se sílou 9H dělá i ostré předměty neškodné do telefonu. Vysoká životnost,...

Nejvyšší odolnost proti poškrábání. Kalené sklo Max Lite ™ se sílou 9H dělá i ostré předměty neškodné do telefonu. Vysoká životnost, úprava a mimořádné vlastnosti ochrany jsou výsledkem skla temperačního procesu. Sklo je tepelně zpracována tak, aby více než 400 stupňů Celsia po mnoho hodin. Perfektní záchyt zakřivených hran je konečně možné kalené sklo Max Lite ™. Jedná se o průlom mezi tvrzeného skla chrániče, hich se zaměřují pouze na ochranu ploché části obrazovky. Snadná a přesná instalace. Inviscid-Sil ™ chatrné bez lepidla rovnoměrné přilnutí a pomáhá tlačit případné bubliny ven. Dodatečný oleofobní povlak na povrchu kalené sklo Max Lite ™ má dokonale hladké klouzání prstu. To snižuje tření je minimální, takže každý dotek na obrazovce se rovná čisté radosti. A co víc, to snižuje všechnu mastnotu a šmouhy s cílem udržet čistší sklo dokonce. Nenarušené vizuální efekty a originální Zobrazené sytost barev z důvodu zcela jasně strukturu skla. Každá vrstva je pečlivě vybrána tak, aby mohla být zachována nejvyšší kvalita barev a ostrost. Kalené sklo Max ™ reguluje přesně na původní barevnosti na přední straně přístroje. Je k dispozici v univerzálních barevných variantách. Navíc, pokud je to žádoucí, můžete využít příležitosti a změnit původní zbarvení přední straně. Souprava obsahuje: kalené sklo sklo Max Lite ™ Anti-Bubble karty mokré čištění čistící hadřík suchý hadřík Unikátní výrobek 3MK HardGlass Max Lite Apple iPhone 12 Pro Max black máte možnost najít právě teď tu na našem webu zařazený v rubrice kryty a tvrzenná skla! Pořiďte si ještě ostatní zboží ve zmiňované sekci za super cenu. V očích zákazníků populární výrobce Krytárna svým zákazníkům nabízí vynikající zboží A to ještě není vše! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní kus 3MK HardGlass Max Lite Apple iPhone 12 Pro Max black od kvalitní značky Krytárna najdete na našich stránkách ve slevě. Teď za akční cenu 589 Kč.