3MK HardGlass Max Lite OnePlus 7T black

Nejvyšší odolnost proti poškrábání. Kalené sklo Max Lite ™ se sílou 9H dělá i ostré předměty neškodné do telefonu. Vysoká životnost,... více informací »
3MK HardGlass Max Lite OnePlus 7T black
Značka: Krytárna
589 Kč
Více informací
Nejvyšší odolnost proti poškrábání. Kalené sklo Max Lite ™ se sílou 9H dělá i ostré předměty neškodné do telefonu. Vysoká životnost,...

Nejvyšší odolnost proti poškrábání. Kalené sklo Max Lite ™ se sílou 9H dělá i ostré předměty neškodné do telefonu. Vysoká životnost, úprava a mimořádné vlastnosti ochrany jsou výsledkem skla temperačního procesu. Sklo je tepelně zpracována tak, aby více než 400 stupňů Celsia po mnoho hodin. Perfektní záchyt zakřivených hran je konečně možné kalené sklo Max Lite ™. Jedná se o průlom mezi tvrzeného skla chrániče, hich se zaměřují pouze na ochranu ploché části obrazovky. Snadná a přesná instalace. Inviscid-Sil ™ chatrné bez lepidla rovnoměrné přilnutí a pomáhá tlačit případné bubliny ven. Dodatečný oleofobní povlak na povrchu kalené sklo Max Lite ™ má dokonale hladké klouzání prstu. To snižuje tření je minimální, takže každý dotek na obrazovce se rovná čisté radosti. A co víc, to snižuje všechnu mastnotu a šmouhy s cílem udržet čistší sklo dokonce. Nenarušené vizuální efekty a originální Zobrazené sytost barev z důvodu zcela jasně strukturu skla. Každá vrstva je pečlivě vybrána tak, aby mohla být zachována nejvyšší kvalita barev a ostrost. Kalené sklo Max ™ reguluje přesně na původní barevnosti na přední straně přístroje. Je k dispozici v univerzálních barevných variantách. Navíc, pokud je to žádoucí, můžete využít příležitosti a změnit původní zbarvení přední straně. Souprava obsahuje: kalené sklo sklo Max Lite ™ Anti-Bubble karty mokré čištění čistící hadřík suchý hadříkKvalitní a oblíbený produkt můžete nakoupit zrovna tu na našem webu v populární rubrice kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete najít ještě podobné kusy z naší sekce za výhodnou cenu. Známá značka Krytárna vyrábí skvělé výrobky. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce Krytárna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kus 3MK HardGlass Max Lite OnePlus 7T black od výrobce Krytárna snadno můžete získat u nás téměř zdarma! Akční cena 589 Kč.