3MK HardGlass Max Privacy Apple iPhone 11 black

Chránit celou obrazovku se sklem a udržovat informace pro sebe. Effecrive 2x větší ochrana pro vaši informaci. Nová generace skla se zásadami ochrany... více informací »
3MK HardGlass Max Privacy Apple iPhone 11 black
Značka: Krytárna
1 039 Kč
Více informací
Chránit celou obrazovku se sklem a udržovat informace pro sebe. Effecrive 2x větší ochrana pro vaši informaci. Nová generace skla se zásadami ochrany...

Chránit celou obrazovku se sklem a udržovat informace pro sebe. Effecrive 2x větší ochrana pro vaši informaci. Nová generace skla se zásadami ochrany osobních rozmazání ™. Privacy kalené sklo Max ™ poskytuje nejvyšší možnou ochranu proti poškrábání. Jeho tvrdost stojí na vysoké úrovni 9H. Dát Z tohoto důvodu, i ty nejtvrdší ocelové objekty již nejsou problémem. Vysoká životnost, lemování a mimořádnými ochranné vlastnosti. To jsou účinky dlouhotrvající proces temperování. Sklo je pod jeho vlivem na 420 ° C po dobu mnoha hodin. Perfektní záchyt zakřivených hran je konečně možné kalené sklo o soukromí Max ™. Jedná se o průlom mezi tvrzeného skla chrániče, hich se zaměřují pouze na ochranu ploché části obrazovky. Tajemství spočívá v použití jak hladké a zaoblené hrany, které jsou vyrobeny v technologii 3D Edge. Tato kombinace tloušťky 0,3 mm a zaručuje další ochranu při nárazu. Dodatečný oleofobní povlak na povrchu kalené sklo o soukromí Max ™ má dokonale hladké klouzání prstu. To snižuje tření je minimální, takže každý dotek na obrazovce se rovná čisté radosti. A co víc, to snižuje všechnu mastnotu a šmouhy s cílem udržet čistší sklo dokonce. Souprava obsahuje: kalené sklo Maxe ™ tónovaná skla suchý hadřík pro čištění za mokra látkový Anti-Bubble Card ™
Hodně prodávaný výrobek 3MK HardGlass Max Privacy Apple iPhone 11 black máte možnost sehnat právě tady na našem webu v populární kategorii kryty a tvrzenná skla! Podívejte se na zlevněné zboží ve zmiňované sekci za nejlepší ceny! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Krytárna má na skladě vynikající produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento exkluzivní výrobek 3MK HardGlass Max Privacy Apple iPhone 11 black od odblíbeného výrobce Krytárna jednoduše získáte zde nyní za výprodejovou cenu. Akční ceny již od 1 039 Kč.