3MK Lens Protection Samsung Galaxy Z Flip 3 5G [4 PACK]

Vysoká ochrana proti poškrábání. tvrdost obrazovky udržované na vysoké úrovni 7h je udržována dalšími keramickými vrstvami,... více informací »
3MK Lens Protection Samsung Galaxy Z Flip 3 5G [4 PACK]
Značka: Krytárna
339 Kč
Více informací
Vysoká ochrana proti poškrábání. tvrdost obrazovky udržované na vysoké úrovni 7h je udržována dalšími keramickými vrstvami,...

Vysoká ochrana proti poškrábání. tvrdost obrazovky udržované na vysoké úrovni 7h je udržována dalšími keramickými vrstvami, které nepřidávají do bývalé tloušťky skla. Ochrana objektivu zvyšuje tvrdost screenevice o 2,5 krát. V případě pádu se nerozbere na spoustu nebezpečných malých kousků. Nejen, že je to odolná proti prasknutí, ale také vytvrzuje obrazovku. Tato významná funkce je stále velmi vzácná mezi typickými a křehkými chrániči obrazovky. pozoruhodně tenká – 0,16 mm. Je to tak, že na obrazovce není žádná další vrstva. Ochrana čočka zaručuje vysokou životnost, zatímco stále není nedetekovatelná. Kit obsahuje: . 4 ks. Ochrana čočky ™ čištění hadřík Kvalitní a žádaný výrobek je k získání ještě tu na našich stránkách umístěný v rubrice kryty a tvrzenná skla! Připravili jsme parádní produkty z této kategorie snadno online. Přední značka Krytárna vám poskytuje prvotřídní zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To ovšem není všechno, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce Krytárna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt 3MK Lens Protection Samsung Galaxy Z Flip 3 5G [4 PACK] od top značky Krytárna snadno seženete právě zde skutečně výhodně. Nabídka od 339 Kč.