3MK NeoGlass Apple iPhone 13/13 Pro černá

jste unaveni ze skla, které se snadno rozbije? Neoglass ™ se po pádu nerozdělí malé, ostré kousky. Řekněte "Sbohem" k zubatým okrajům a... více informací »
3MK NeoGlass Apple iPhone 13/13 Pro černá
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
jste unaveni ze skla, které se snadno rozbije? Neoglass ™ se po pádu nerozdělí malé, ostré kousky. Řekněte "Sbohem" k zubatým okrajům a...

jste unaveni ze skla, které se snadno rozbije? Neoglass ™ se po pádu nerozdělí malé, ostré kousky. Řekněte „Sbohem“ k zubatým okrajům a prasklinám, které vás ruší při používání telefonu. Zvýšená imunita k hitům. Neoglass ™ absorbuje energii dopadu a posiluje obrazovku až o 350%25 . prakticky neopuštěná. Dává dojem použití skleněné obrazovky. Hledáte produkt, který pokrývá celý displej? bude chránit celý přední panel telefonu. Dokonale vyhlazené hrany vás zapomene. chránit telefon před poškrábáním. Neoglass ™ má odolnost proti poškrábání 8h. To bude efektivně chránit telefon před poškrábáním. snadná a rychlá montáž. Souprava obsahuje příslušenství, které bude instalace snadná. Tento unikátní výrobek je k sehnání právě teď na našich stránkách zařazený v kategorii kryty a tvrzenná skla. Získejte ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za super cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt 3MK NeoGlass Apple iPhone 13/13 Pro černá od top výrobce Krytárna jednoduše seženete teď téměř zdarma! Akční ceny od 709 Kč.