3MK NeoGlass Apple iPhone 13 Pro Max černá

jste unaveni ze skla, které se snadno rozbije? Neoglass ™ se po pádu nerozdělí malé, ostré kousky. Řekněte "Sbohem" k zubatým okrajům a... více informací »
3MK NeoGlass Apple iPhone 13 Pro Max černá
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
jste unaveni ze skla, které se snadno rozbije? Neoglass ™ se po pádu nerozdělí malé, ostré kousky. Řekněte "Sbohem" k zubatým okrajům a...

jste unaveni ze skla, které se snadno rozbije? Neoglass ™ se po pádu nerozdělí malé, ostré kousky. Řekněte „Sbohem“ k zubatým okrajům a prasklinám, které vás ruší při používání telefonu. Zvýšená imunita k hitům. Neoglass ™ absorbuje energii dopadu a posiluje obrazovku až o 350%25 . prakticky neopuštěná. Dává dojem použití skleněné obrazovky. Hledáte produkt, který pokrývá celý displej? bude chránit celý přední panel telefonu. Dokonale vyhlazené hrany vás zapomene. chránit telefon před poškrábáním. Neoglass ™ má odolnost proti poškrábání 8h. To bude efektivně chránit telefon před poškrábáním. snadná a rychlá montáž. Souprava obsahuje příslušenství, které bude instalace snadná.
Velmi oblíbený produkt můžete získat přímo tu na našich stránkách v sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete koupit parádní zboží ze zmíněné sekce na pár kliknutí!

Tento výjimečný kus 3MK NeoGlass Apple iPhone 13 Pro Max černá od top výrobce Krytárna můžete získat tady skutečně levně! Aktuálně v akci za 709 Kč.