3MK NeoGlass iPhone 12/12 Pro 6,1″czarny /black

Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které... více informací »
3MK NeoGlass iPhone 12/12 Pro 6
Značka: Krytárna
819 Kč
Více informací
Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které...

Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které vás rušit při používání telefonu. Zvýšená odolnost zasáhne. NeoGlass ™ absorbuje nárazovou energii a posiluje obrazovku až na 350%25. Prakticky nepostřehnutelný. To budí dojem přes skleněný displej. Při pohledu na produkt, který se bude vztahovat na celý displej? To bude chránit celý přední panel telefonu. Dokonale vyhlazené hrany vás udělá zapomenout na to by bylo. Chraňte svůj telefon před poškrábáním. NeoGlass ™ má 8H úroveň odolnost proti poškrábání. Účinně ochrání váš telefon před poškrábáním. Snadná a rychlá montáž. Sada obsahuje příslušenství, které umožní instalaci snadné. Velmi oblíbený kousek 3MK NeoGlass iPhone 12/12 Pro lze zakoupit také tu na našich stránkách v populární rubrice kryty a tvrzenná skla! Najděte si parádní produkty z této sekce v bezva akci! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od výrobce Krytárna. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka Krytárna pro své zákazníky dodává top sortiment.

Akční a ve slevě produkt 3MK NeoGlass iPhone 12/12 Pro 6,1"czarny /black s osvědčenou značkou Krytárna snadno můžete sehnat právě teď opravdu výhodně. Nyní za akční cenu 819 Kč.