3MK NeoGlass iPhone 12 Mini 5,4″ czarny /black

Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které... více informací »
3MK NeoGlass iPhone 12 Mini 5
Značka: Krytárna
819 Kč
Více informací
Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které...

Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které vás rušit při používání telefonu. Zvýšená odolnost zasáhne. NeoGlass ™ absorbuje nárazovou energii a posiluje obrazovku až na 350%25. Prakticky nepostřehnutelný. To budí dojem přes skleněný displej. Při pohledu na produkt, který se bude vztahovat na celý displej? To bude chránit celý přední panel telefonu. Dokonale vyhlazené hrany vás udělá zapomenout na to by bylo. Chraňte svůj telefon před poškrábáním. NeoGlass ™ má 8H úroveň odolnost proti poškrábání. Účinně ochrání váš telefon před poškrábáním. Snadná a rychlá montáž. Sada obsahuje příslušenství, které umožní instalaci snadné.
Tento žádaný produkt lze nakoupit taky tady na webu ve známé kategorii kryty a tvrzenná skla. Nyní pořídíte další výrobky ve zmiňované sekci za extra cenu. To ale není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od značky Krytárna. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek 3MK NeoGlass iPhone 12 Mini 5,4" czarny /black od značky Krytárna jednoduše najdete u nás právě skutečně levně! V akci od 819 Kč.