3MK NeoGlass iPhone 12 Pro Max 6,7″ czarny/černá

Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které... více informací »
3MK NeoGlass iPhone 12 Pro Max 6
Značka: Krytárna
819 Kč
Více informací
Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které...

Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které vás rušit při používání telefonu. Zvýšená odolnost zasáhne. NeoGlass ™ absorbuje nárazovou energii a posiluje obrazovku až na 350%25. Prakticky nepostřehnutelný. To budí dojem přes skleněný displej. Při pohledu na produkt, který se bude vztahovat na celý displej? To bude chránit celý přední panel telefonu. Dokonale vyhlazené hrany vás udělá zapomenout na to by bylo. Chraňte svůj telefon před poškrábáním. NeoGlass ™ má 8H úroveň odolnost proti poškrábání. Účinně ochrání váš telefon před poškrábáním. Snadná a rychlá montáž. Sada obsahuje příslušenství, které umožní instalaci snadné.
Povedený výrobek 3MK NeoGlass iPhone 12 Pro Max dostanete prostě tady a teď na našem webu ve známé sekci kryty a tvrzenná skla! Mrkněte na ještě ostatní kusy ze zmíněné kategorie za akční cenu. Významný dodavatel Krytárna poskytuje top výrobky Přesvědčte se sami. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento levný kus 3MK NeoGlass iPhone 12 Pro Max 6,7" czarny/černá originál od výrobce Krytárna seženete zrovna ve slevě! Cena od 819 Kč.