3MK NeoGlass Sam A805 A80 czarny černá

Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které... více informací »
3MK NeoGlass Sam A805 A80 czarny černá
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které...

Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které vás rušit při používání telefonu. Zvýšená odolnost zasáhne. NeoGlass ™ absorbuje nárazovou energii a posiluje obrazovku až na 350%25. Prakticky nepostřehnutelný. To budí dojem přes skleněný displej. Při pohledu na produkt, který se bude vztahovat na celý displej? To bude chránit celý přední panel telefonu. Dokonale vyhlazené hrany vás udělá zapomenout na to by bylo. Chraňte svůj telefon před poškrábáním. NeoGlass ™ má 8H úroveň odolnost proti poškrábání. Účinně ochrání váš telefon před poškrábáním. Snadná a rychlá montáž. Sada obsahuje příslušenství, které umožní instalaci snadné. Tento kvalitní a levný produkt 3MK NeoGlass Sam A805 A80 dostanete teď u nás umístěný v rubrice kryty a tvrzenná skla! Máme pro vás akční zboží ve zmíněné kategorii za rozumné peníze. Oblíbený dodavatel Krytárna pro své zákazníky prodává špičkové zboží.

Unikátní a žádaný produkt 3MK NeoGlass Sam A805 A80 czarny černá od populárního výrobce Krytárna jednoduše pořídíte právě zde skutečně levně. Akční cena od 709 Kč.