3MK NeoGlass Samsung Galaxy A21s czarny black

Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které... více informací »
3MK NeoGlass Samsung Galaxy A21s czarny black
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které...

Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které vás rušit při používání telefonu. Zvýšená odolnost zasáhne. NeoGlass ™ absorbuje nárazovou energii a posiluje obrazovku až na 350%25. Prakticky nepostřehnutelný. To budí dojem přes skleněný displej. Při pohledu na produkt, který se bude vztahovat na celý displej? To bude chránit celý přední panel telefonu. Dokonale vyhlazené hrany vás udělá zapomenout na to by bylo. Chraňte svůj telefon před poškrábáním. NeoGlass ™ má 8H úroveň odolnost proti poškrábání. Účinně ochrání váš telefon před poškrábáním. Snadná a rychlá montáž. Sada obsahuje příslušenství, které umožní instalaci snadné. Hodně povedený produkt 3MK NeoGlass Samsung Galaxy A21s czarny black máte možnost získat bez problémů tady na našich stránkách v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní můžete najít kvalitní produkty ve zmíněné kategorii za parádní cenu! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od výrobce Krytárna. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt 3MK NeoGlass Samsung Galaxy A21s czarny black od našeho známého výrobce Krytárna lze zakoupit právě zde za mimořádně nízkou cenu! K sehnání zrovna v akci za 709 Kč.