3MK NeoGlass Xiaomi Mi 9 SE black Mi 9SE Global

Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které... více informací »
3MK NeoGlass Xiaomi Mi 9 SE black Mi 9SE Global
Značka: Krytárna
819 Kč
Více informací
Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které...

Jste unaveni ze skla To přestávky snadno? NeoGlass ™ nemá rozbít na malé ostré kousky po pádu. Rci: „sbohem“ je zubaté hrany a trhliny, které vás rušit při používání telefonu. Zvýšená odolnost zasáhne. NeoGlass ™ absorbuje nárazovou energii a posiluje obrazovku až na 350%25. Prakticky nepostřehnutelný. To budí dojem přes skleněný displej. Při pohledu na produkt, který se bude vztahovat na celý displej? To bude chránit celý přední panel telefonu. Dokonale vyhlazené hrany vás udělá zapomenout na to by bylo. Chraňte svůj telefon před poškrábáním. NeoGlass ™ má 8H úroveň odolnost proti poškrábání. Účinně ochrání váš telefon před poškrábáním. Snadná a rychlá montáž. Sada obsahuje příslušenství, které umožní instalaci snadné. Zajímavý výrobek 3MK NeoGlass Xiaomi Mi 9 SE black Mi 9SE Global lze získat snadno tu na stránkách v oblíbené kategorii kryty a tvrzenná skla. Pořiďte si ostatní kusy ve zmiňované rubrice za báječnou cenu. Tato značka Krytárna dodává vynikající zboží Nebojte, máme toho více, u nás najdete další vybrané produkty od výrobce Krytárna. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní výrobek 3MK NeoGlass Xiaomi Mi 9 SE black Mi 9SE Global od top výrobce Krytárna můžete získat na našich stránkách nyní levně. Nabídka již od 819 Kč.