3MK Tvrdé sklo Max Apple iPhone 13 Pro Max černá

HARDGLASS MAX ™ poskytuje nejvyšší možnou ochranu poškrábání. Jeho tvrdost stojí na vysoké úrovni 9h. Dosažení tohoto důvodu, dokonce i... více informací »
3MK Tvrdé sklo Max Apple iPhone 13 Pro Max černá
Značka: Krytárna
709 Kč
Více informací
HARDGLASS MAX ™ poskytuje nejvyšší možnou ochranu poškrábání. Jeho tvrdost stojí na vysoké úrovni 9h. Dosažení tohoto důvodu, dokonce i...

HARDGLASS MAX ™ poskytuje nejvyšší možnou ochranu poškrábání. Jeho tvrdost stojí na vysoké úrovni 9h. Dosažení tohoto důvodu, dokonce i nejtěžší ocelové předměty již nejsou problémem. vysoká trvanlivost, hrany a mimořádné ochranné vlastnosti. To jsou účinky dlouhodobého procesu temperování. Sklo je pod svým vlivem v 420 ° C po mnoho hodin. Perfektní pokrytí zakřivených hran je konečně možné s HARDGLASS MAX ™. Je průlomem mezi chrániči plazených skla, Hich zaměření pouze na ochranu ploché části obrazovky. Secret spočívá v použití hladkých a zakřivených hran, které jsou vyrobeny v technologii 3D hrany. Kombinace tloušťky 0,3 mm Zaručuje další ochranu proti nárazu. další oleophobický nátěr na povrchu hardgáru max ™ dokonale hladký prst glide. snižuje tření na minimum, takže každé mléko je obrazovka rovná čistě radosti . A co víc, snižuje mazivo a všechny streaky, aby se sklo udržel i čistší. nerušené vizuální efekty a originální sytost zobrazených barev díky dokonale čiré struktuře skla. Každá vrstva je pečlivě vybrána, takže je možné udržovat nejvyšší kvalitu barvy a ostrosti. Perfektní touch citlivost udržuje buď dynamickou hru nebo příležitostný procházení zpráv. Všechno Umístění přímého skla na obrazovce. Žádné rozptýlení mezi vámi a obrazovkou. sada obsahuje: hardglass max ™ glass anti-bublina karta Mokré čištění hadřík suché čištění hadřík
Levný produkt 3MK Tvrdé sklo Max Apple iPhone máte možnost dostat pohodlně tady a teď na našem webu v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla! Máme pro vás akční produkty z této oblíbené kategorie za super peníze! Známý dodavatel Krytárna vás obohatí o skvělé zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od značky Krytárna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kus 3MK Tvrdé sklo Max Apple iPhone 13 Pro Max černá od výrobce Krytárna snadno najdete právě zde opravdu výhodně. Nyní pořídíte jen za 709 Kč.