BASEUS BA04 BLUETOOTH ADAPTER BLACK

Kompaktní a funkční gadget od společnosti Baseus vám mimo jiné umožňuje bezdrátové připojení k vašemu přenosnému počítači zařízení, jako... více informací »
BASEUS BA04 BLUETOOTH ADAPTER BLACK
Značka: BASEUS
349 Kč
Více informací
Kompaktní a funkční gadget od společnosti Baseus vám mimo jiné umožňuje bezdrátové připojení k vašemu přenosnému počítači zařízení, jako...

Kompaktní a funkční gadget od společnosti Baseus vám mimo jiné umožňuje bezdrátové připojení k vašemu přenosnému počítači zařízení, jako jsou myši, sluchátka, gamepady a reproduktory. BA04 umožňuje připojit až 7 zařízení současně!
Adaptér vybavený Bluetooth 5.0 zaručuje rychlý a stabilní přenos dat a zesílený signál zajistí plynulé připojení v okruhu 20 m. Příslušenství funguje na principu Plug and Play, což znamená, že nepotřebují další ovladače – stačí zapojit a připravit.
* Adaptér je kompatibilní pouze s PC/notebookem.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Kompatibilní s Bluetooth 4.2, 4.1, 4.0 – LED světlo – Hliník / ABS – Kompaktní a lehký design – Jednoduché použití
SADA OBSAHUJE: 1 x adaptér Baseus
Kvalitní a levný produkt lze nakoupit právě zde tady na stránkách ve známé rubrice importfd! Vyberte si zcela nové kusy z této známé kategorie za outletovou cenu!

Levný kousek BASEUS BA04 BLUETOOTH ADAPTER BLACK od značky se skvělou pověstí BASEUS lze sehnat momentálně na webu za super cenu! K sehnání zrovna v akci za 349 Kč.