Baseus Display Cable USB-C to USB-C 100W 1m (green)

Kabel USB-C pro USB-C Baseus Baseus kabel okamžitě nabijte přístroj s portem typu C. Kabel má také zobrazení informování o intenzitě výkonu. Díky... více informací »
Baseus Display Cable USB-C to USB-C 100W 1m (green)
Značka: Krytárna
469 Kč
Více informací
Kabel USB-C pro USB-C Baseus Baseus kabel okamžitě nabijte přístroj s portem typu C. Kabel má také zobrazení informování o intenzitě výkonu. Díky...

Kabel USB-C pro USB-C Baseus Baseus kabel okamžitě nabijte přístroj s portem typu C. Kabel má také zobrazení informování o intenzitě výkonu. Díky Catsk-B06 můžete kanál MacBook Pro 13 v 2,5 hodinách nebo odeslat soubor souboru 1G za 24 sekund. Kompatibilní kabel je kompatibilní s takovými zařízeními jako například telefony z Huawei, Xiaomi nebo Apple, ale také s tablety, Powerbanks, Nintendo přepínač atd. Pomocí Catsk-B06, budete účtovat Xiaomi Me 11 za 48 minut a Huawei Mate 40 Pro 70 minut. Bezpečné nabíjení Kabel má vestavěné žetony, které monitorují intenzitu napájení a nabíjení a nastavují napájení a napětí v závislosti na typu vloženého zařízení. Díky tomu je baterie přístroje chráněna před poškozením. Měděné vodiče zaručují stabilitu přenosu a vysoce kvalitní pouzdro pravidelně vypouštějí teplo pro ochranu kabelu a naloženého zařízení z přehřátí. Specifikace Producent Baseus Model CatSK-B06 hliníkový materiál + Zinc + nylonový výkon 100W (20V / 5A) Převodovka 480Mbps vstupní port typu-C výstupní port typu-C délka 1m 1m Zelená barevná tabulka {mezery: 0} .table- Wrapper> Tabulka> TBOD> tr> td, .table-wrapper> Tabulka> TBODY> tr> th {polstrování: 10px 35px; text-zarovnání: vlevo} .Table-wrapper> Tabulka> TBODY> tr> th {vertikální-align : Top} .table-wrapper> Tabulka> TBODY> tr: nth-dítě (iv) {background-color: # f7f7f7} ->Ve slevě produkt je k dostání lehce tady u nás zařazený v kategorii kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za super ceny.

Kvalitní a velmi žádaný kousek Baseus Display Cable USB-C to USB-C 100W 1m (green) od této skvělé značky Krytárna můžete dostat zde teď právě za super cenu! Výhodně za 469 Kč.