Baseus Display Cable USB to Type-C, 66W, 1m (green)

USB kabel pro USB-C Baseus Díky funkčnímu kabelu zobrazení můžete rychle nabíjet svůj smartphone a odesílat soubory mimořádnou rychlostí.... více informací »
Baseus Display Cable USB to Type-C
Značka: Krytárna
439 Kč
Více informací
USB kabel pro USB-C Baseus Díky funkčnímu kabelu zobrazení můžete rychle nabíjet svůj smartphone a odesílat soubory mimořádnou rychlostí....

USB kabel pro USB-C Baseus Díky funkčnímu kabelu zobrazení můžete rychle nabíjet svůj smartphone a odesílat soubory mimořádnou rychlostí. Využívá také sílu 66 W a poskytuje rychlé nabíjení. Prostřednictvím vybudovaného zobrazení je možné pravidelně kontrolovat napájení. Produkt je odolný a odolný vůči drobným zraněním a jeho pokročilý čip během používání zaručuje plnou bezpečnost, což zcela chrání všechna zařízení před poškozením. Rychlé nabíjení Nemusíte čekat navždy, dokud nebude váš telefon nabitý. Produkt využívá sílu 66 W, díky kterému může účtovat Huawei Mate 30 až 70%25 za asi 30 minut a Xiaomi Mi 10 ve stejnou dobu na 60%25. Produkt má širokou kompatibilitu a odpovídá většině modelů Xiaomi, Huawei a Samsung. Digitální displej Vše, co potřebujete, je jeden pohled zkontrolovat aktuální rychlost nabíjení. Kabel byl vybaven malou, ale čitelnou obrazovkou, na které se jeho výkon zobrazí v reálném čase. Ve vašem volném čase ovládejte svou práci průběžně a užijte si neustálý přístup k užitečným a spolehlivým informacím. vynikající povrch Praktický a promyšlený design je zodpovědný za stabilní nabíjení. Skládá se z 5 konzervovaných měděných pásů, což zajišťuje ještě lepší vodivost a mnohem menší odpor. Kromě toho byl konektor navržen tak, aby se správně přizpůsobil každému portu, a to i s dalším případem. To umožňuje ještě spolehlivější a spolehlivější nabíjení. plná ochrana Vyrobeno z kvalitativního plastu, kabel zaručuje dlouhodobé pohodlí. Prvky citlivé na zlomeniny byly optimálně chráněny před jakýmkoli poškozením. Konektory vyrobené ze slitiny zinku jsou odolné vůči oxidaci, opotřebení a přehřátí. Nylonový cop chrání kabel před ohýbáním nebo protahováním, což mu poskytuje mimořádnou sílu a flexibilitu. Specifikace Výrobce Baseus model casx020006 Power 66 W materiál Zinek Stop + Nylon Braid barva zelená rozhraní USB pro USB-C délka 1 M Tr> th {padding: 10px 35px; text-vyrovnávací: levý}. Table-wrapeper> Tabulka> Tbody> Th {Vertical-Align: top}. Tabulka> TBODY> TRY: NTH-Child: Nth-Child (Sudé) {pozadí-color:#f7f7f7} ->
Vynikající produkt Baseus Display Cable USB to Type-C, 66W, 1m (green) můžete nakoupit teď tu na webu zařazený v kategorii kryty a tvrzenná skla! Nyní můžete koupit ještě ostatní kusy z naší rubriky za internetové ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od výrobce Krytárna. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Baseus Display Cable USB to Type-C, 66W, 1m (green) pocházející od značky Krytárna lze zakoupit u nás právě za báječnou cenu! K sehnání zrovna v akci za 439 Kč.