Baseus Jelly cable USB-C to Lightning, 20W, 1,2m (black)

želé série rychlé nabíjení silikonového kabelu Silikonový kabel Baseus je užitečným příslušenstvím s neobvyklým designem, který osloví mnoho... více informací »
Baseus Jelly cable USB-C to Lightning
Značka: Krytárna
359 Kč
Více informací
želé série rychlé nabíjení silikonového kabelu Silikonový kabel Baseus je užitečným příslušenstvím s neobvyklým designem, který osloví mnoho...

želé série rychlé nabíjení silikonového kabelu Silikonový kabel Baseus je užitečným příslušenstvím s neobvyklým designem, který osloví mnoho lidí. Povrch kabelu kombinuje odolnost a potěšení z dotyku. Moderní barvy pastelových morandi prosím oko a rychlá rychlost nabíjení 20W uspokojí potřeby i toho nejnáročnějšího uživatele. silikonové pouzdro Kabel byl zajištěn odolným silikonem, takže je mnohem bezpečnější než běžný gumový kabel. Příslušenství má certifikát SGS, nezamotá se ani se nerozbije a je odolný vůči pruhům. Každý, kdo měl gumový kabel, si okamžitě všimne obrovského rozdílu. Přenos dat Gadget umožňuje expresní nabíjení telefonu Apple při 20w a přenosu dat 480 Mb / s. Pošlete své soubory v mrknutí oka! Specifikace Výrobce Baseus model cagd020001 konektor type-c pro Lightning Power 20W přenos dat 480Mbps barva černá délka 1,2 m Tr> th {padding: 10px 35px; text-vyrovnávací: levý}. Table-wrapeper> Tabulka> Tbody> Th {Vertical-Align: top}. Tabulka> TBODY> TRY: NTH-Child: Nth-Child (Sudé) {pozadí-color:#f7f7f7} -> Unikátní výrobek Baseus Jelly cable USB-C to Lightning, 20W, 1,2m (black) máte možnost dostat lehce tu na našem webu umístěný v sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty z této sekce za rozumné peníze!

Unikátní a žádaný produkt Baseus Jelly cable USB-C to Lightning, 20W, 1,2m (black) od výrobce s mnohaletou tradicí Krytárna k dostání tady teď právě za rozumné peníze. Zrovna nyní za cenu 359 Kč.