Baseus Jelly cable USB-C to USB-C, 100W, 2m (black)

USB-C kabel pro USB-C BASEUS želé Silikonový kabel Baseus je užitečným příslušenstvím s neobvyklým designem, který osloví mnoho lidí. Povrch... více informací »
Baseus Jelly cable USB-C to USB-C
Značka: Krytárna
469 Kč
Více informací
USB-C kabel pro USB-C BASEUS želé Silikonový kabel Baseus je užitečným příslušenstvím s neobvyklým designem, který osloví mnoho lidí. Povrch...

USB-C kabel pro USB-C BASEUS želé Silikonový kabel Baseus je užitečným příslušenstvím s neobvyklým designem, který osloví mnoho lidí. Povrch kabelu kombinuje odolnost a potěšení z dotyku. Moderní barvy pastelových morandi prosím oko a rychlá rychlost nabíjení 100 W uspokojí potřeby i nejnáročnějšího uživatele. silikonové pouzdro Kabel byl zajištěn odolným silikonem, takže je mnohem bezpečnější než běžný gumový kabel. Příslušenství má certifikát SGS, nezamotá se ani se nerozbije a je odolný vůči nečistotům. Přenos dat Gadget umožňuje vyjádřit nabíjení telefonu při rychlostech 100 W a přenos dat 480 Mbps. Pošlete své soubory v mrknutí oka! Specifikace Výrobce Baseus model cagd030101 konektor USB Type-C pro typ-c Power 100w přenos dat 480Mbps barva černá délka 2 m Tr> th {padding: 10px 35px; text-vyrovnávací: levý}. Table-wrapeper> Tabulka> Tbody> Th {Vertical-Align: top}. Tabulka> TBODY> TRY: NTH-Child: Nth-Child (Sudé) {pozadí-color:#f7f7f7} ->
Diskontní výrobek Baseus Jelly cable USB-C to USB-C, 100W, 2m (black) jde získat pohodlně na webu v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla. Prozkoumejte ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu. Oblíbená značka Krytárna dlouhodobě poskytuje top produkty. To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce najdete další zboží od značky Krytárna. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Baseus Jelly cable USB-C to USB-C, 100W, 2m (black) od dodavatele se skvělou pověstí Krytárna pohodlně dostanete zrovna za příznivou cenu. Výhodně za 469 Kč.