Baseus Jelly cable USB-C to USB-C, 100W, 2m (blue)

USB-C kabel pro USB-C BASEUS želé Silikonový kabel Baseus je užitečným příslušenstvím s neobvyklým designem, který osloví mnoho lidí. Povrch... více informací »
Baseus Jelly cable USB-C to USB-C
Značka: Krytárna
439 Kč
Více informací
USB-C kabel pro USB-C BASEUS želé Silikonový kabel Baseus je užitečným příslušenstvím s neobvyklým designem, který osloví mnoho lidí. Povrch...

USB-C kabel pro USB-C BASEUS želé Silikonový kabel Baseus je užitečným příslušenstvím s neobvyklým designem, který osloví mnoho lidí. Povrch kabelu kombinuje odolnost a potěšení z dotyku. Moderní barvy pastelových morandi prosím oko a rychlá rychlost nabíjení 100 W uspokojí potřeby i nejnáročnějšího uživatele. silikonové pouzdro Kabel byl zajištěn odolným silikonem, takže je mnohem bezpečnější než běžný gumový kabel. Příslušenství má certifikát SGS, nezamotá se ani se nerozbije a je odolný vůči nečistotům Přenos dat Gadget umožňuje vyjádřit nabíjení telefonu při rychlostech 100 W a přenos dat 480 Mbps. Pošlete své soubory v mrknutí oka! Specifikace Výrobce Baseus model cagd030103 konektor USB Type-C pro typ-c Power 100w přenos dat 480Mbps barva modrá délka 2 m Tr> th {padding: 10px 35px; text-vyrovnávací: levý}. Table-wrapeper> Tabulka> Tbody> Th {Vertical-Align: top}. Tabulka> TBODY> TRY: NTH-Child: Nth-Child (Sudé) {pozadí-color:#f7f7f7} ->Ve slevě výrobek Baseus Jelly cable USB-C to USB-C, 100W, 2m (blue) máte možnost nakoupit právě nyní na stránkách zařazený v sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní můžete najít skvělé produkty z naší sekce z pohodlí domova. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Krytárna svým zákazníkům dodává vynikající sortiment. A tady je důkaz!

Super výrobek Baseus Jelly cable USB-C to USB-C, 100W, 2m (blue) od značky se zárukou kvality Krytárna dostanete zde teď skutečně výhodně! Nyní nakoupíte za 439 Kč.