Baseus – kapacitní pero pro psaní na tablet – 140mAh ACSXB-C02 bílé

Elegantní kapacitní stylus. Ovládání iPadu je tak jednodušší než kdykoli předtím. Píšete bez rušení, protože ruku můžete položit na... celý popis>
Baseus - kapacitní pero pro psaní na tablet - 140mAh ACSXB-C02 bílé
Značka: BASEUS
899 Kč
Více informací

Elegantní kapacitní stylus. Ovládání iPadu je tak jednodušší než kdykoli předtím. Píšete bez rušení, protože ruku můžete položit na obrazovku stejně jako na papír.
Používejte ho, jak se vám líbí: vertikálně nebo pod úhlem 60 nebo 45 stupňů – používání tohoto stylusu je možné a pohodlné v jakékoliv poloze. Pište, kreslete, malujte i malé detaily s vysokou přesností a pečlivostí, bez únavy ruky.
Vyměnitelné hroty: černý hrot je „pasivní“ část, která slouží jako tradiční stylus pro dotykové telefony. Pokud se hrot na psaní opotřebuje, můžete jej rychle a pohodlně vyměnit za nový:
Krok 1. Otočte hrot proti směru hodinových ručiček.Krok 2. Nasaďte a utáhněte nový hrot.Krok 3. Stylus používejte jako obvykle.
Stylus je vhodný k použití díky svému tvaru a nízké hmotnosti. Díky magnetickému pouzdru je vždy po ruce a riziko ztráty je zanedbatelné. Připraveno k použití ihned po vybalení z krabice, není nutná žádná instalace aplikace.
Po nabití může zařízení fungovat až 8,5 hodiny. Baterie s kapacitou 130 mAh v pohotovostním režimu vydrží 12 měsíců. Nabíjení probíhá prostřednictvím portu USB typu C.
Včetně 1 aktivní špičky a 1 pasivní trysky.
Specifikace:Materiál: slitina hliníku + plastVelikost: 165,5 * 9,1 mmHmotnost: 15,8 gBaterie: lithiový polymerKapacita: 130 mAhDoba nabíjení: cca. 1 hodRozhraní nabíjení: typ C.Specifikace nabíjení: 5V / 0,13Pracovní doba: 8,5 h nepřetržitého používání při plném nabitíPohotovostní čas: 12 měsíců při plném nabití
Kvalitní a levný produkt Baseus – kapacitní pero pro psaní na tablet – 140mAh ACSXB-C02 bílé máte možnost najít právě teď tady na našich stránkách v sekci ostatní. Nyní koupíte kvalitní produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu. To ale není všechno, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty od dodavatele BASEUS. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka BASEUS vás a vaše blízké obohatí o top produkty A to je teprve začátek.

Kvalitní produkt Baseus - kapacitní pero pro psaní na tablet - 140mAh ACSXB-C02 bílé od společnosti BASEUS můžete dostat právě teď za výhodnou cenu. Nabídka od 899 Kč.