BASEUS LETS SLIP UNIVERSAL WATERPROOF CASE GREY/BLACK

Baseus Lets Slip Waterproof Bag je univerzální, voděodolné pouzdro, které bude perfektní pro neobvyklé, prázdninové situace.Pouzdro získalo... celý popis>
BASEUS LETS SLIP UNIVERSAL WATERPROOF CASE GREY/BLACK
Značka: BASEUS
399 Kč
Více informací

Baseus Lets Slip Waterproof Bag je univerzální, voděodolné pouzdro, které bude perfektní pro neobvyklé, prázdninové situace.Pouzdro získalo vodotěsný certifikát IPX8, který potvrzuje, že zařízení v krytu je bezpečně ponořeno do hloubky 30 metrů. Univerzální velikost pouzdra je vhodná pro zařízení do 7,2 palce.
Konstrukce pouzdra byla navržena tak, aby smartphone zůstal chráněn proti účinkům zaplavení nebo utopení i v těch nejneobvyklejších situacích. Pouzdro je vybaveno vzduchovými kapsami, které udržují zařízení na hladině vody a zabraňují jeho potopení.Kromě toho sada obsahuje také šňůrku, pomocí které si můžete smartphone pověsit na krk nebo zápěstí a mít tak telefon stále po ruce.
Pouzdro je vyrobeno z pružného měkkého materiálu, který nenarušuje pohodlné používání telefonu.
Baseus Lets Slip Waterproof Bag je obal, který je perfektní jako ochrana před nečistotami, pískem nebo zaplavením vodou. Jde o vychytávku fungující během letního odpočinku, která vám umožní nejen bezpečné používání telefonu v náročných podmínkách, ale také díky které zachytíme fotografiemi a videi nádherné okamžiky v neobvyklých, prázdninových situacích.
VLASTNOSTI PRODUKTU:- 100% originál- Zabaleno v původním obalu- Poskytuje plnou vodotěsnost a prachotěsnost IPX8- Vhodné pro zařízení do velikosti 7,2 palce- Voděodolnost do 30 metrů- Vzduchová kapsa drží telefon ve vodě
SET OBSAHUJE:1 x pouzdro Baseus Lets Slip Diskontní kus BASEUS LETS SLIP UNIVERSAL WATERPROOF CASE GREY/BLACK je k sehnání lehce na našem webu v sekci držáky na ruku – fitness! Vyhledejte si ještě další zboží z této populární kategorie za výhodné peníze. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od výrobce BASEUS. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Výrobce BASEUS vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek BASEUS LETS SLIP UNIVERSAL WATERPROOF CASE GREY/BLACK od dodavatele se skvělou pověstí BASEUS můžete najít tady teď právě skutečně výhodně! Nyní za akční cenu 399 Kč.