MSmobil.cz - příslušenství pro mobilní telefony

BASEUS PD100W/QC3.0 TYPE-C CABLE 200CM GREY/BLACK

Levný produkt BASEUS PD100W/QC3.0 TYPE-C CABLE 200CM GREY/BLACK od značky s tradicí a dobrou pověstí BASEUS snadno můžete sehnat v aktuální nabídce v bezva akci. Akční ceny již od 349 Kč.
BASEUS PD100W/QC3.0 TYPE-C CABLE 200CM GREY/BLACK
Ověřit dostupnost
Značka: BASEUS
349
Popis produktu

Odolný kabel USB-C s konektory Type-C a umožňující plnou synchronizaci dat a nabíjení baterie zařízení v technologii Power Delivery 2.0 a Quick Charge 3.0. Technologie PD umožňuje nabíjet nejen smartphony, ale i notebooky vybavené portem USB-C. S příslušným adaptérem kabel zaručuje rychlost nabíjení srovnatelnou s klasickým zdrojem.
Kabel je vyroben z dvojitého opletu – silikonu a nylonu a má zesílené spoje mezi zástrčkami a kabelem. Díky této konstrukci se vyznačuje zvýšenou odolností proti rozbití či přerušení vnitřního datového a energii vodivého paprsku. Funkce rychlého nabíjení zajistí také bezpečné a rychlé nabíjení připojených zařízení.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Precizně vyrobené – Odolná konstrukce – Standardní konektor: USB-C / Type-C – Kompatibilní s Power Delivery 2.0 a Quick Charge 3.0 – Maximální nabíjecí proud: 5A – Rychlý přenos dat 480 Mbp / s – Délka : 200 cm
SADA OBSAHUJE: 1 x kabel Baseus