Bílý UltraSlim 0.3mm Case 4 / 4S

Ultratenký a lehký obal z odolného materiálu. Mnohé barevné kombinace, ze kterých si můžete vybrat. + Určené pro iPhone 4 a 4S + dostupné v... více informací »
Bílý UltraSlim 0.3mm Case 4 / 4S
Značka: Emobilshop
99 Kč
Více informací
Ultratenký a lehký obal z odolného materiálu. Mnohé barevné kombinace, ze kterých si můžete vybrat. + Určené pro iPhone 4 a 4S + dostupné v...

Ultratenký a lehký obal z odolného materiálu. Mnohé barevné kombinace, ze kterých si můžete vybrat. + Určené pro iPhone 4 a 4S + dostupné v nádherných svěžích barvách + možnost kombinace barev dle vlastního vkusu + jednoduchá instalace + všechny ovládací prvky a konektory jsou volně přístupné a iPhone se dá používat bez nutnosti vybírat ho z obalu + chrání boky telefonu a udrží ho v čistotě, bez prachu a škrábanců Tento velmi oblíbený produkt Bílý UltraSlim 0.3mm Case máte možnost najít již dnes na webu v oblíbené kategorii kryty! Mrkněte na ještě další produkty ze zmíněné rubriky v akci. To není vše, u nás vám nabízíme více! U nás najdete další zboží značky Emobilshop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek Bílý UltraSlim 0.3mm Case 4 / 4S od společnosti s předním postavením na trhu Emobilshop můžete koupit právě nyní na našich stránkách skutečně výhodně! Za bezkonkureční cenu 99 Kč.
Další produkty ze sekce Kryty